ZÁJEZDY A SPORT

 
 

ZÁJEZDY

SPORT

Pro rozmanitost volného času svých hostů hotell "Jížní břeh " nabízí své tipy na několik destinací.

Jestli chcete nakupovat nebo se dozvědět vice o Bulharsku , dotknout se našich dějin , navštívit muzea - radíme vám jet do Burgasu , Nesebru a Sozopolu .

Okresní město Burgas je snadno dosažitelno jak autem, tak I autobusem.

Jestli jste milovníkem přírody, 10 km od Kitenu se nachází přírodní rezervace při řece Ropotamo . Po této malebné řece se můžete projet lodí až na same ústí. Tam ? znam ý kamenní obraz " Lví hlava ", který svou formou napodobuje lví hlavu .

Nedaleko řeky Ropotamo je jiná přírodní rezervace - Arkutino , kde roste chráněná vodní lilie.

Co se týče sportu , seznam je dlouhý a zahrnuje vodní lyže, plavání na jachtě, motorové čluny , vodní kola, tenis, jízda na koni, ekologická procházka po řece Ropotamo a jiné.

Speciální pohodlí jsou I pro děti - lunapark , nafukovací palác , bazény , dětské hřiště s houpačky , skluzavky , kolotoče , a hodně jiných .

Možnost lovu a rybolovu , v kombinaci s okouzlující přírodou , jsou klasickým způsobem odpočinku a nezapomenutelné potěšení.

Z Kitenu jezdí pravidelně autobusy na Burgas / Autonádraží Jih-všechny autobusy na Primorsko a Carevo/, stejně jak směrové taxíky do Lozence , Černomorce a Sozopolu .

Kiten má hodně malý chrestaurací a dostatek pavilonů na rychle občerstvení. Skoro všude láskavé místní výrobci prodávají čerstvé ryby , zeleninu a ovoce .

 

Pro více informace:
reception@southbeachbg.com
tel./fax +359 550 3 60 65
 
Uvod Kiten Poloha Kontakty Ceny Rezervace Plaze Zajezdy